spaceman90
В наши дни все още има хора,които издават еротични списания.Хората пари за хляб нямат-списания с голотии ще купуват!Вярно е,че секса sell-ва,ама има интернет бе
CarreraGT
Трябва ни кутия за хляб вече, непрекъснато изсъхва и дори на врабчетата не мога да го дам такъв.
alish
"хах баба ти се изживява като месията..." "еми... меси хляб!"
Mika
Хапнах си една Активия с мюсли, с грижа за стомаха. Сега една пържолка ако имаше....ей така- самичка, без хляб, топла и сочна ----о-о-ох