rups
Хляб 100 зърна - натрошено зърно и трици.. "yummy"
amigo
Браво бе, хляба 25 стотинки в Шумен. Браво на бате Бойко!
dandelion
Толкова преядох..2 салати, 1 супа с филийка хляб и половин литър бананов милкшейк и след тези 1,250кг храна не знам къде се намирам.
Sham
филийка типов хляб, немско масло и сладко от смокини
t0m3kk
То пари за ракия няма, тя хляб купила...
antubis
Бележка: Не купувай никога повече нещо от Техномаркет. И купи хляб.
hurmaqny
Като хляб на бездомни ме раздай...