h4ckY
Слушам турски хип-хоп, пия Нескафе 3 в 1 и пиша по един уеб сайта.
Qlamoff
Слушам хип хоп тв, правя си спагети и до сега съм решавал задачи... после имам съчинение разсъждение да пиша... :/
h4ckY
Поздрав за всички фенове на българския хип-хоп с NoWallz - Live @ Zimnica Open Air
Qlamoff
Слушам хип-хоп и си правя чай. След малко излизам на урок :/
Qlamoff
Абе що някой не направи БГ Хип-Хоп телевизия? Писна ми от тея чалга телевизии...
venom
И все пак Big Sha си е номер 1 на Хип-Хопа в БГ