don-Martini
Къде, къде - хопа тука. Кабела на духалката каза фъсс, после флуммсс, накрая блуф и ПА! Сега мирише на изгорял кабел, но ако проветря ще ми замръзне сопола...
Qlamoff
Абе майка ви имота слушайте метъл, а в хип-хопа не пипайте бе!
venom
Ето го единия клип от Хип-Хоп концерта в Димтровград... малко са се поизложили, но пак е било яко, качеството е лошо ама ко да се прави Vbox ще ...
venom
Ауу... направо ме е яд че не отидох на хип хоп концерта в Димитровград :@
venom
Утре съм на Хип-Хоп концерт в Димитровград, ако искате идвайте в Планетата входа е 3лв. Начало на концерта от 6 часа
kregma
Хоп и пак закъснях леко ...... с 2 часа
kregma
Хоп добро утро :> Сега си мисля че вчера всичко трябваше да приключи още в 1-вия бар а не в 3-тия както стана....:>