kregma
Хоп и е време за Амстердам Бар:>
snow-white
е как ги предусещам нещата...вчера напуснах СФ и хоп..земетресенийце
SoundFlame
Започна конкурса Вземи Тоя Бийт! препоръчвам Ви , да следите какво пускам тук, както и да кажете на познатите си заинтерисовани от хипхоп за Вземи Тоя Бийт!
aviatrix
Добре дошли в лошата хип-хоп сфера ... Пз @ all Wosh - 3v1