Търсене на постове: хоп

Мануел Симеонов
Manuel
Хоп, хайде да качим и едно wamp-че на новата машинка да видим какво ще се получи :)
Станчо
Luna71c
Слушъм малко хип хопец
Weed
"гълтай бейби хип хоп с вкус на лимонада" хахаххаха
Стилиян Стефанов
stylius
Току що изгледах последния запис от предаването Микрофон и Мишка. Това с брадвата наистина е забавно, тия са психопати.
Georgi
zigg
Шефееее , като прочетеш тва да отидеш и да наръгаш хостинг провайдъра си 5 пъти в корема с раждясал нож . 359хипхоп не работи от 2 дена тука в щатите , да го еа
Ивелин Георгиев
h4ckY
@RMPG да е то ясно ;) далеч съм от мисълта, че хоп, както го направих и ще започнат да се избират да влизат... :)
Soundflame
SoundFlame
Звук в пламъци Mixtape част 1 Спомняш ли си кога за последно беше чувал толкова як хип хоп? Артисти от Германия, САЩ, Гърция и България са събрани на едно мяст
plastichen
Бахти дните тея дни. Почти ми свърши бензина отивам на бензиностацията и хоп забравил съм си портфейла.
Serjo
Serjo
@stefcho ,аз от тях се зарибих по хопеца ;)
Serjo
Serjo
@venom ,аз БГ хипхоп слушам ,но това 100 кила на е**вка го слушам :)
Иван Донев
ikdonev
Хоп,добро утро на всички ранобудници :) Като за начало ви предлагам малко смях с http://life.dir.bg/2008/07/24/gallery3228450_1.html ...
1216842821476191.jpg plastichen
Sistah @ радио Хип Хоп Ваканция
http://www.50stotinki.com/main/?p=1383
bobz
@man0l какво правиш бе "хоп-троп"? :-)
plastichen
Ndoe говори "5" с радио Хип Хоп Ваканция
http://www.50stotinki.com/main/
Георги Матеев
georgimateev
КИНТИ КИНТИ БАЛАМАРКИ! ХОПАЛА! ОБИЧАМ ЖЕНСКИТЕ ЕЗИЦИ, ГОТИНИ ГОЛЕМИ ЦИЦИ, НО ОСТАНАХ БЕЗ ПАРИЦИ!! ОПАЛА! ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ Валдес президент на ж-к Изгрев
Страница: 26 27 28 29 30

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата