Sham
Един хип-хоп изпълнител търси хора за сайта си - 1. PHP developers. 2. Graphics designers. 3. Editors/Writers. - интересувате ли се
Nick
Обграден съм от психопати! Всеки си е луд по своему. Аз не правя нищо лошо на никого, просто си искам жизнено необходимата ми минимална доза спокойствие!
kregma
Здравейте всички:> хип-хоп в петъчната лудница :> Хубав ден ви желая:>!
lyust
Слушам яко агресивен хип-хоп.....
leonartis
Албански хип хоп "джоу джоу шиптарии, джоу джоу шиптарии" - албанското радио Фокус от Скопие. Думичка не им се разбира на тия бе. А не е да не знам езици.
Sham
Обожавам този ливански хип-хоп изпълнител, много добър!
http://www.rayessbek.com/
museau
Тези форуми в Интернет са много тъпа работа? Пуснеш някъде сериозна тема и хоп някой тъпанар изръси някой бисер.Затова от днес думата форум става"мръсна" за мен
kregma
Време за хип-хоп в дъбови бъчви .... хм или друго беше спортното занимание ....:>
stefcho
из аналите на 'бегехипхопа'.