viko
цял ден слушам само хип хоп
lyust
Да има хип-хоп концерт в града и да не отида... Много ме е яд.
Sham
Препоръчайте добър хип-хоп
lyust
днес съм раздвоен между бг хип-хоп и руска музика... слушам ту едното, ту другото
blacksnoopy
Пускам си малко френски рап или хип-хоп, каквото е и лягам ;d
aftercollabz
Психопатщина...Супер здраво ме наваля...
yordanoff
Хоп, даунгрейда е готов. 2.0.2 ми даваше проблеми с Wi-Fi-то. Добре, че се намери един пич от iPhone-Bulgaria та досега ми помагаше да се върна на 1.1.4. Мале..
aftercollabz
Adam Hart-Davis: "The idea of creating black holes is lovely..." психопат...
Weed
от 2-3 седмици само хип хоп се врътка по плейлиста...ама ся реших да туря и бийтбокса и сега слушам killa kella - i want it... велика песен
pesho
Преслушвам поредната доза неслушаем български хипхоп, който получавам на мейла. Как ми се иска да пускам супер яки тракове в 359' ама като нема ?
Luna71c
Добър вечер прибрах се най-сетне сега малко Хип-Хопец