@Qlamoff, еми трябваше да е сайт за адвокат, но всички е направено по предпочитанията на майка ми! Цветове да са тъмни и целия лейаут е точно, както тя искаше
Сега правя дизайна за сайта на майка ми! Много добре се получава засега! Много ме радват тъмните цветове, които подбрах! Към Утре ще е готово PSD-то а другиден
Батков ме ядоса и реших да се правя на дизайнер! И....вижте какво измъдрих до сега(не без външна помощ де)! Остава само подходящи цветове и всичко останало
@GeorgeSG Dunlop, а? E споко аз имам едно дето е като килима ми в същите цветове, адр. като него е кафяво и се мотае някъде на пода в стаята ми. НЗ къде е