Търсене на постове: цветове

Мартин Маринов
podmatrix
Старото аватарче в нови цветове :)
Rosh_twO
проблема е,че отделям внимаие на всеки детаил..просто ми е кеф да мешам цветове и да ги нагаждам..кво да праа :( :)
Недев
Snake
@Qlamoff, видях ти го, но не мисля, че цветовете на моето портфолио дразни очите!
Йордан
Qlamoff
@Snake кофти е... дразни очите това натрупване на светли цветове...
Недев
Snake
@Qlamoff, еми трябваше да е сайт за адвокат, но всички е направено по предпочитанията на майка ми! Цветове да са тъмни и целия лейаут е точно, както тя искаше
Недев
Snake
Сега правя дизайна за сайта на майка ми! Много добре се получава засега! Много ме радват тъмните цветове, които подбрах! Към Утре ще е готово PSD-то а другиден
---------
1222977979670058.jpg NetCutter
Батков ме ядоса и реших да се правя на дизайнер! И....вижте какво измъдрих до сега(не без външна помощ де)! Остава само подходящи цветове и всичко останало :D
Angelo
@Hristoff готин е :) не знам няма ли те направи на луд малко с тези цветове, а дали ще можеш да виждаш иконите ако имаш?
Вангел Стоев
venom
@h4ckY е и тя е хубава :) ама не е модерна кат мойто да си сменя цветовете сама :)
Йордан
Qlamoff
@Sham за какво са тези банери/бутони и с какви размери и цветове?
Йордан
Qlamoff
@axeny шарен е... може да се намалят цветовете до 2... :]
Мартин Маринов
podmatrix
@GeorgeSG Dunlop, а? E споко аз имам едно дето е като килима ми в същите цветове, адр. като него е кафяво и се мотае някъде на пода в стаята ми. НЗ къде е :D
Силия Димитрова
1222540595297077.jpg silia
@Snake ето картинка от началото. Качеството е преебано от сейването от .bmp в .jpg формат, цветовете още не са обработени...
Недев
Snake
@axeny, цветовете малко не си отива това тъмно синьо, но не измислих друг цвят!
Недев
Snake
@axeny, сега направих друг, като сложих малко по-различни цветове на главата!
Страница: 21 22 23 24 25

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата