Dr1nata
@n3mo Хаха,и аз бях изгорял на "ръкавици" и на "чорапи".Ръкавиците лесно се заличиха ама като отидох на плаж с бели ходила и черни крачета ми беше малко терсене
YanaMitseva
Хубавите цици не перат чорапи... Лека нощ!
Hamaelleon
@cruzz16: да! пък аз се избръснах, дори зъбите си измих, и дори три пъти поглеждах дали си обувам правилно слиповете и чорапите.. еми няма, тва е