Angelo
Преди няколко минути имаше борба с това чудовище. Няма пострадали
sandprince
писна ми да чета за М.Джаксън дето пукнал, ем хуу де - гушна китката вече, чудо голямо. като че ли е господ деа...
dj_aquarius
Рано рано цъфнах като по чудо по принцип спа много до късно но днес станах в 6:30
Snooby
Уморен съм, направо отивам да си лягам (като по чудо).
sandprince
мразя руските сървъри...цял ден свалям 500 мб-тов архив, бахти зора, бахти чудото...
Soul4o
wow, някой хора определено не са такива, за каквито си ги мислил досега. Баси майката, баси фактите ми изръсиха, баси чудото :O:O:O:O:O
miStalE
лелееее, влязох си в скайпааа, като по чудо си нацелих паролатааа