Bulgarism
Гледам Eurovision ...колкото и безпристрастен да бъда до момента българската песен е най-добрата.
torashko
Довечера ще ги отнесем на Eurovision !!!
joronedelchev
Ревюто на Agent Provocateur е кулминацията на тазгодишния виенски Life Ball - най-голямото благотворително събитие в Европа в подкрепа на борбата със СПИН...
http://bgplayboy.blogspot.com/2008/05/agent-provocateur-fas...html
stefcho
гет бизи .. редувам кафе с бира и те така. откарах извънредните лекции, отивам да упътвам заблудени чуждеградци. tz gon' b euro яко.
torashko
В къщи пред компютъра с биричка в ръка.... гледам EUROVISION в youtube.com
blacksnoopy
Po toa eurosport ni6to ne davat. Samo nqkakav tap snooooocker :d
Goldy
Как може рекламата на Азърбейджан по Euronews да е толкова дорба и да се излъчва толкова често. Ами ние ?
ping
Един пост за блога ми от 3 дена го пиша... все по 10 мин отделям. Ще се радвам ако успея днес да го пусна: 10-те правила за успех на Loic Le Meur
escapeboy
Eureka - много готино сериалче... започвам да се зарибявам...