blacksnoopy
Anthrax - Heaven And Hell Live Sonisphere 2010 Black Sabbath cover
t0m3kk
Междудругото снощи се сбогувах с голяма част от електронната ми музика ~ 92GB (просто в последно време не слушам Schranz и няма за к'фо да седи) ;]
lovely-smile
Justin Bieber ft Chris Brown - Up
mitternacht
Който няма хубав компютър- гледа walkthrough
sown
Цяла нощ слушам Three Days Grace, събудих се с тях и продължавам да ги слушам.
lpetrov
я ся кажете..какъв браузър ползвате: chrome/safari/firefox/ie/opera ?