@Intel мигрирай на mail.yahoo.com-доста по-добра им е услугата според мен.Gmail ми е правил такива простотии с прикачените файлове, че нямам думи(особено.rar)
* A - Alles Vliegt * B - Barbie * C - Coca Cola * D - Disney * E - Euro * F - Ford * G - Google * H - Heineken * I - Intel * J - JVC * K - Kellog’s * L - Lego