Търсене на постове: Intel

Николай Николаев
Xperten
@Intel, прав си :)
Николай Николаев
Xperten
@axel @Intel е то и ние неправихме нищо общо взето.. :) цял ден насам натам.. бла бла..
Axel
axel
@Xperten @Intel Ние пък нищо не правихме
Николай Николаев
Xperten
@Intel, незнам незнам.. искам да сварши вече по бърже т'ва даскало :X
Николай Николаев
Xperten
@Intel, и при вас ли брат.. :D , на други пък домашни им дали :X
Георги Марков
technomobile
Балкан Сървисис е Premium Partner на IDC Business Intelligence Roadshow 2009
http://techno-mobile.eu/item/4120
Георги Динков
gogata2427
@Intel :D
Георги Динков
gogata2427
@Intel Момичетата,срам ги е да съберат по 1 левче и една да иде да си купи,за т'фа сяко междучасие дават двойно че и тройно за една бройка :D ..
Георги Динков
gogata2427
@Intel Същото го прави и един приятел,само дет' ги зима на стария бандерол и ги продава от 30 до 40 стинки цигарата,идва му много изгодно :D ...
Белкин
ReXTaN
@Intel Да не е Madonna - Celebration?
Бахар Мустафа
axeny
@Intel Madonna - Celebration :)
Преслав Панайотов
pisio
тестед он : intel c2d 1,8 ghz , 2 gb ram , 512 mb nvidia 8600 gt , windows xp2 32 bita :) @Forsi значи игра ? на какво си я направил ?
Николай Николаев
Xperten
@Intel Такива колкото искаш.. незнаят още на кой свят са, и се имат за нещо.. :)
Бахар Мустафа
axeny
@Intel а какво беше то :)
Николай Йорданов
nplus
@Intel тц, в четвъртък чак казват, че ще спре :(
Страница: 17 18 19 20 21

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата