Търсене на постове: Intel

Дацко Маринов
NjoYko
@Intel Дебели крака :D
Peter Nikolow
bgdn
@Intel То на Слака какво ли не е проблем...
Peter Nikolow
bgdn
@Intel Шапките имат малък проблем. Даже и ако си root трябва да изписваш пътя към /sbin. Примерно ifconfig - ще ти каже че го няма. /sbin/ifconfig - там си е.
Теодор Георгиев
tedo92
@Intel същата работа, човек, същата... ако бях постоянен в тренировките щеше наистина да е много добре, но тц. :D
Бахар Мустафа
axeny
@Intel на каква тема ще е ?
Радослав
Soul4o
@Intel дай цялата статия :)
Peter Nikolow
bgdn
@Intel Ще има версия за Линукс. Нативна. Търпение малко... и тестери ще са необходими.
Бахар Мустафа
axeny
@Intel то няма ли да работи с някакъв емулатор ?
Георги Костадинов
Forsi
Хаха мерси @Intel
Иван Савков
sandprince
@Intel 10x
Иван Савков
sandprince
@Intel де го, дай линк да го сваля...
The Bot
bot23
[ff123] Intel инвестира над $50 млн. в арабски интернет компании http://tinyurl.com/pbv83q
Иван Савков
sandprince
@Intel па си е бая зле...
Georgi
zigg
Европейския съюз официялно глоби днес Intel с рекордните 1.06 милярда евро за експлоатация на монополисткото си положение ... маика им ше*ба ... малко им е :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@antubis, Gigabyte, 15 инча, intel c2d 2,26, 3gb ram, nvidia 9600, 250 gb sata drive ;)
Страница: 23 24 25 26 27

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата