@Intel не знам не съм се сблъсквал лично с него, един приятел го ползваше. Досега съм ползвал само всички от Ubuntu фамилията и техни производни + debian.
@Intel но Slack изисква доста излишни усилия, вече дори не знам дали се обновява, има си една група от вечни фенове, но мисля че няма бъдеще. Мина му времето
@Intel защо си се спрял точно на тази дистрибуция, според мен тя все повече, малко по малко замира. А все още няма качествен Ubuntu или Debian блог на български
@Intel документацията за инсталацията ти ли си я писал? Ако си ти, според мен трябва да акцентираш върху нея, както беше акцентирал Креативен.com върху...