Търсене на постове: Intel

Denis Zhekov
Snooby
@Intel Slackware GNOME ли използва за графична среда :? Защо не напишеш една статия с подробна информация за дистрибуцията и с какво я предпочиташ :)
Йоана Николова
ladyjoana
@Intel да ти е живо и здраво името и ти покрай него :)
Иван Савков
sandprince
@Intel черпи ся... XD
Дани Бързия
sertys
@Intel ма ше му сложиш ли НОВА пластмасова чашка между спиците? И нов китеник на седалката?
Свилен Попов
svil4ok
@Intel пък на мене ми остават само 2 дена училище :) Незнам да се радвам ли или не :)
The Bot
bot23
[ff123] IBM,Intel,Vodafone и СЕО специалисти на 6-ти Технологичен форум в Кайро (via Intidar) http://tinyurl.com/ctgaks
Бахар Мустафа
axeny
@Intel АХАХАХА Страхотна снимка :)
Denis Zhekov
Snooby
@Intel 4-ката вече са я стабилизирали и се държи много добре :) Дори е по-бърза :)
Denis Zhekov
Snooby
@Intel аз никога не инсталвам новата версия веднага, винаги има какво да дооправят :) Все избързват с пускането на нова версия.
Axel
axel
@Intel Да, вярно
Denis Zhekov
Snooby
@Intel е това вече е съществено :) А знаеш ли дали вървят добре?
Axel
axel
@Intel Аз и без тва не съм го платил такаче... Пък и колко го мразя...
Николай Йорданов
nplus
@Intel мухаххахахах, гадно ли ти е като единствените неразрушени тоалетни са на нашия етаж? :D
Angelo
@Intel аааа аз мислех, че си видял видеото и пак не ти е познато :P
Angelo
@Intel точно от тук съм. Интерсно ми е ти от кой квартал си, че не го знаеш това :)
Страница: 25 26 27 28 29

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата