@Intel Поръчах си безплатно CD и го тествах, чесно казано бях впечатлен от някой резултати А и той си ползва Gnome, нормално е да има големи прилики с Ubuntu
@Intel трябваше да пускам жалба до Бургас, за да ми обърнат внимание и да ми сменят модема, щото стария ми правеше проблеми. Но сега пак си има проблеми де
@Intel когато звънях на операторите, винаги ми минаваха с норма "Има повреда по трасето, ще изпратим техник да провери". знаеш ли колко го чакам тоя техник :@
@Intel незнам дали си им чел договора но мен доста ме изиграват с това. Случвало ми се е 8 дена да нямам нет след това да имам ден два и после пак 5-6 дена няма