Търсене на постове: Intel

Axel
axel
@Intel Както и да е де и с уин ще карам
Axel
axel
@Intel Знам, че не е единствената, но ми допада. Общо взето имам работа с офис програмите по специално текстообработващите и тези за презентации. и нет ест.
Axel
axel
@Intel Ми не, не съм с мас и аз също нямам пари за такъв. Когато съм с него го ползвам на РС-то и понеже напоследък не рабоги както трябва сложих уин
Стефан Митев
Rx-Ende
@Intel Понякога ми е по-удобно да си започна работата от миналия ден точно от където съм свършил. :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@Intel Смотана работа, уж днес ги ръчках.. Поне си включих хибернирането като опция, че това ме дразни вече :)
Axel
axel
@Intel Мотивира ме да се отказвам сега...
Едиз
flesh4edd
@Intel а в jabber може ли да се говори?А има ли чат стаи за говорене?
Axel
axel
@Intel Радвам се, че има поне един човек който да не гоползва. Аз също искам да го отказвам само един контакт ме спира
Едиз
flesh4edd
@Intel а какво използваш?
Едиз
flesh4edd
@Intel хубу хубу...я дай скайп ако имаш
Едиз
flesh4edd
@Intel от де знаеш че съм дбг-джия?А как ти е ника в дбг?
Axel
axel
@Intel А, не съм си правил просто питах
kypidoncheto
@Intel хах :Д и това трябва да означва че го спазввам? :(
kypidoncheto
@Intel hahah :D нали вечерния час е до към 20.00 за нас :)
Axel
axel
@Intel ок мерси
Страница: 29 30 31 32 33

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата