Търсене на постове: Intel

Axel
axel
@Intel Не ми схващаш идеята. Например аз имам регистрация на сървър 1 а мой фр на сървър 2 можем ли да си пишем?
Axel
axel
@Intel Да обаче с едно и също име ли?
Axel
axel
@Intel И да питам ако единия потребител е на един сървър а дрегия - на друг могат ли да общуват
Axel
axel
една чиния за малко да си отиде м-ду другото @Intel чета тва за джабера
Axel
axel
@Intel А, що така при мен си работи ок макар че аз рядко олзвам сайта една програма пиука като има нещо
Леприкон
ZzZaPyr
@Intel баси, пак заби ;D
Радослав
Soul4o
@Intel линкче ? :)
---------
NetCutter
@Intel ти няма ли да се научиш да не закачаш пишман дистра?
Николай Йорданов
nplus
@Intel какви са тия мухоокоподобни неща на главата ти? :D
Петър Петров
petersvp
@Snooby Хвани се с Game design =) или... с учене по Artificial Intelligence :D
Denis Zhekov
Snooby
@Intel попринцип си ползвам Ubuntu, но windows-а ми трябва само за Photoshop, защото през VirtualBox малко ми лагва :)
Николай Йорданов
nplus
@Intel коя? :D
---------
NetCutter
@Intel див си. сложи си един Arch и не се занимавай с глупости :)
Йордан
Qlamoff
@Intel мда...
Йордан
Qlamoff
@Intel Air Jordan :) аз я поръчах на 1ви мисля... ако не и по- рано ;D
Страница: 30 31 32 33 34

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата