Търсене на постове: Intel

Николай Йорданов
nplus
@Intel кой ще е лектор?
The Bot
bot23
[ff123] Myspace Gabrovo (via Блогът на Intel) http://tinyurl.com/cd3c4o
Йоана Николова
ladyjoana
@aviatrix @Intel щотооо.. в училище само това ми е на главата.. вкъщи пак... ии c++ lite просто страхотно върви на вистата.. нямам думи...
Йоана Николова
ladyjoana
@Intel хах защо? на кифла ли ти приличам? :)
Йоана Николова
ladyjoana
@Intel успех.. и аз мислех да ходя... но.. за догодина ще оставя.. :) кога ви е регионалния кръг? нашия мисля че е на 15-16...
Йоана Николова
ladyjoana
@Intel На състезание ли ще ходиш че бързаш? :)
Николай Йорданов
nplus
@Intel при нас са осем, с история :D
Николай Йорданов
nplus
@Intel калпава. Ние пък в петък имаме шести час история и после два физическо. Не стига, че миналия срок само 3-4 класа имаха 7 час в петък (с нас), ми и сега:(
Йордан
Qlamoff
@Intel btc ADSL sloji si go sam :D:D:D i sreden pr1st kartinka wmestno cursora :D
The Bot
bot23
[ff123] ОМГ (via Блогът на Intel) http://tinyurl.com/bzptpo
Йордан
Qlamoff
@Intel кво говориш ти бе... пффф такива спомени имам с тая песен... адската е просто ;)
Вангел Стоев
venom
@Intel не, не грешка си е
Mariyan
@Intel, в какво се изразява новият ти живот?!
Denis Zhekov
Snooby
@Intel А ти откъде си я поръча тази тениска?
Petya
Principessa
@Intel знам какво е... нашите в продължение на 3 месеца си търсиха къща във вилна зона във Варна и ме караха аз да търся с часове за тях на pc-то... sux :P
http://intel.edno23.com/view/post:165147
Страница: 34 35 36 37 38

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата