@Intel калпава. Ние пък в петък имаме шести час история и после два физическо. Не стига, че миналия срок само 3-4 класа имаха 7 час в петък (с нас), ми и сега
@Intel знам какво е... нашите в продължение на 3 месеца си търсиха къща във вилна зона във Варна и ме караха аз да търся с часове за тях на pc-то... sux