Търсене на постове: Intel

Владимир Комаров
Hamaelleon
@Intel : абе минават ми идеи като тези някак си уж без да искам да си бъгна съвсем мейл формуляра в сайта..... ама нали свобода на словото и бла бла :D
Светослав Цветанов Недков
nedkov
@Intel Много съм съгласен с теб.
The Bot
bot23
[ff123] Обичам (via Блогът на Intel) http://tinyurl.com/b3spq7
The Bot
bot23
[ff123] Ъпдейт на Kde (via Блогът на Intel) http://tinyurl.com/dx3d52
---------
NetCutter
@Intel не е странно. можеш и 10 различни версии на kde да инсталираш. Всяка си слага библиотеките в различни директории. ;)
Николай Йорданов
nplus
@Intel има ли поддръжка за мултимедийни бутони, че да знам да го слагам ли на лаптопа?
Николай Йорданов
nplus
@Intel я си кажи дистрото
Denis Zhekov
Snooby
@Intel и мойте се ъпдейтваха и големи поразии ми направиха :(
Petya
Principessa
@Intel it's worthfit :) с други думи - тегли, не мисли ;)
The Bot
bot23
[ff123] Bomfunk mc - freestyler (via Блогът на Intel) http://tinyurl.com/b6gadc
Националист
siegheil
@Intel нем .. ;)
Йоана Николова
ladyjoana
@Intel ох ако на това се надяваме... макар че тка като гледам... замря нещо... :) ние сме :P
Йоана Николова
ladyjoana
@Intel ще се кротне.. все някога.. :)
Йоана Николова
ladyjoana
@Intel супер тениска :) голям си сладур :)
Denis Zhekov
Snooby
@Intel яка е тениската и аз ще си направя такава :P
Страница: 35 36 37 38 39

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата