Търсене на постове: Intel

Йордан
Qlamoff
@Intel добре изглеждали значи тези кафеви тениски... хмм замислям се и аз да си взема нещо ;)
Александър
kamburoff
@Intel за оценките ти ли се караха?
Йоана Николова
ladyjoana
@Intel и аз така... :)
---------
NetCutter
@Intel страшно лек композит. По-лек е от kde 3.5.x и на стара изнасилена селеронка и 1GB DDR400 върви добре до първите 10 прозореца. после се озорва :D
Йордан
Qlamoff
@Intel бе не само... то не може само даскало->PC->вънка малко и пак така като -> е бирата :D не става... @KOx2 благодаря :) добре, че те следя иначе :)
KOx2
@Intel братле, късметлия си че не са в хайтек ерата, иначе шатълките за бягане от кораба майка и в следващото нещо по пътя ... де стол, де маса :D
The Bot
bot23
[ff123] Какво мразя? (via Блогът на Intel) http://tinyurl.com/dmt6hy
KOx2
Някой търсил ли е дупето на дървояда? @Intel имал си цял шкаф, поне т'ва не намери ли ? :P
KOx2
@Intel Да е, ей сега ще почна да къртя ... мисля да си взема термо очила ... с такова нещо ще я барна къде е точно и дупе да и е яко ...
---------
NetCutter
@Intel за какво според тебе е вторият срок? Пък и раздавай го по-спокойно, каква е тази маниакална фобия от родителското тяло?
Николай Йорданов
nplus
@Intel при коя сте?
Стефан Митев
Rx-Ende
@Intel Изливам си нервите просто на горкия GDocs XD
kypidoncheto
@Intel как?
kypidoncheto
@Intel Ам...ако не си прибит ще кажеш ли как мина?
Вангел Стоев
venom
@Intel ахам :]
Страница: 36 37 38 39 40

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата