Търсене на постове: Intel

Вангел Стоев
venom
@Intel Ем сложих IM+ ама нещо немга да му схвана :D
Николай Йорданов
nplus
@Intel трябва да ти е гадно, за да ти е хубаво после ;)
Вангел Стоев
venom
@Intel Е да, т'ва вече ти си избираш с коя да излезеш ;)
Вангел Стоев
venom
@Intel Е то няма нищо лошо в т'ва :)
Боян Джумаков
madmaster
@Intel с какво КДЕ те привлича пред Гном?
Николай Йорданов
nplus
@Intel :D ще се вдигнеш ли за УебТех?
Николай Йорданов
nplus
@Intel тъп си. УебТех има тогава. Аз планирам да ходя, ама ми се ще да не съм сам, че е скука по пътя :D В краен случай - лаптопът е 5:30 живот на батерия :D
Богомил "Бого" Шопов
bogo
@Intel - Да във Велико Търново
Дацко Маринов
NjoYko
@Intel има много тъпи и без смислени предмети.. несъмнено !
Стилиян Стефанов
stylius
@Intel НЕ точно. Старши съм, но чак шеф не съм. Просто си делим задълженията с началника ми.
Вангел Стоев
venom
@Intel Тая година трябва да я взривим :) Поне да я запомним с взривовете, щото няма с к'во друго :D
Николай Йорданов
nplus
@Intel а бе ти няма ли да си смениш аватара с някой, който прилича повече на теб? :D
Николай Йорданов
nplus
@Intel тройката вярно тежи, ама тя е на Qt3; KDE4 е на Qt4, който на практика е по-лек от GTK
Николай Йорданов
nplus
@Intel кой е тоя квартал?
Николай Йорданов
nplus
@Intel виж кога са излезли XP и SP2. На SP3 май не му се натискат много.
Страница: 42 43 44 45 46

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата