Търсене на постове: Intel

Николай Йорданов
nplus
@Intel то пък и icq като е едно нечупливо - пращаш нещо като уникод на някой, който е офлайн и OSCAR е станал на малки оскарчета...
Йордан
Qlamoff
@Intel да не надяваме, че и аз ще надмина себе си... :D :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@unleashed Аз съм машина. Обществена тайна ;) Intel inside.
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
@Intel мерси мерси, голям да пораснеш
Николай Йорданов
nplus
@Intel какъв клуб?
Николай Йорданов
nplus
@Intel всеки pm, поддържаш поне EAPI0 и EAPI1 от Genroo PMS - например portage или paludis
kypidoncheto
@Intel Дам , на баба и фърчилото на оная даскалка . Всички нейни колежки викат че при нея неможело да се изкара по-вискока оценка от 5.00 :D:D:D баси майтапа :P
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@Intel Имам 1 аддон който ми казва колко RAM се използва в момента и цифрата направо ме плаши ! 69 % :O Дъното е "малко" топло ...
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@Intel Еми нещо компютъра ми се ебава супер яко :S Като си пусна WoW и FPS-то ми става на 16 :O Направо не знам какво да правя.
Вангел Стоев
venom
@Intel Точно там е проблема, трябваше неска да се уговорим .... а работата е спешна ...
Светозар Георгиев
voic4e
@Intel А, не знам как му викат, аз чух един да го нарича Сузи и от тогава го наричам така :D
Светозар Георгиев
voic4e
@Intel Аз отдавна съм фен на SuSE linux, обаче по-новите версии и конкретно 11-а са оплескани с глупавите KDE4 и mozilla 3. Аз си го инсталирам от DVD ;)
Светозар Георгиев
voic4e
@Intel Коя дистрибуция ползваш в момента и за какво ще ползваш Slackware? Ако е за сървър - нямаш грижи, за друго sux. KDE 4.0 също sux :(
Стилиян Стефанов
stylius
@sentinel Ти остей, ама и аз късно разбрах, че отидох от обяд. Изтървал съм за Windows Server 2008, хванах само за Hyper-V и Business Intelligence.
Йордан
Qlamoff
@Soul4o мерси, но CPU: Intel Core 2 Duo, AMD 64 X2 5200+ or AMD Phenom... Не знам дали ще я играя деба играта :/
Страница: 43 44 45 46 47

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата