Търсене на постове: Intel

Богомил "Бого" Шопов
bogo
@Intel - http://groups.google.com/group/openclub/web/%...0%B8%D0%B5
Богомил "Бого" Шопов
bogo
@Intel - супер
Богомил "Бого" Шопов
bogo
@Intel - хайде ела в търново и ще направим нещо и в Габрово
Стоян Николов
amigo
@Intel брато докараха ли ти Linuxa :)
Snoopy
1226050741605836.jpg blacksnoopy
Intel Core i7
http://avtora.com/news/nowini/core_i7__nowata_nadezhda_na_i...iya7
Snoopy
blacksnoopy
@Qlamoff Аз съм на AMD. Ще upgrade-вам с Intel. Вече купихме продесор и рам, остава дъно.
Йордан
Qlamoff
@n3mo виж кво ще ти кажа AMD са за хора, които не търсят качество, а производителност. А Intel са по- здрави, но с по- ниска производителност и могат да се клок
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
@Intel мерси много. направих го сичко ок
Стилиян Стефанов
stylius
@Intel Че то от там може ли? Мислех, че само ъпдейти за текущата версия има.
Стилиян Стефанов
stylius
@Intel "sudo apt-get dist-upgrade", това трябва да ъпгрейне дистрото, не би трябвало да пипа в /home папката. И все пак бекъп-а е добра идея.
Стоян Николов
amigo
@Intel мерси за инфото :) @Qlamoff ти кое беше?
Стоян Николов
amigo
@Intel и аз смятам да си поръчам и как ти го носят после? и заплаща ли се нещо?
Стефан Митев
Rx-Ende
@Intel Така е, така е..
Стоян Николов
amigo
@Intel в м свят са по зле....
Snoopy
1224598390631590.gif blacksnoopy
Опаа. Утре след 15:00 ще пристигне INTEL CORE 2 QUAD Q6600 от Плесио. Лудница :)
http://plesio.bg/product.php?product_id=229649&section_id=
Страница: 44 45 46 47 48

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата