Търсене на постове: Intel

Петър Илиев
pesho
Оказа се, че проблемите с Photoshop са били заради майкрософтската ми мишка. Драйвера на IntelliPoint се биел с Photoshop. Много странно. Ще си купя Logitech.
BuKToP
@Intel, малко подвеждаща информация. Това е порт с име "Chromium", базиран на Wine. Crome така или иначе си тръгва под Wine... Eто на този линк го чакам:
http://www.google.com/chrome/intl/en/linux.html
Николай Йорданов
nplus
@Intel: d/u 17Mbps/21Mbps за Глобком, според speedtest
Angelo
@Intel интересуваше ме колко е upload скоростта на глобком, предполагах, че си на тях
Angelo
@Intel Здрасти! На кой доставчик си? Глобалком?
Иван Савков
sandprince
@Intel че тонали е фрии. за какво си гу купил?
Йордан
Qlamoff
@Intel Ти си писал каментарче в блога ми нали? :):):)
NQKOI
A123
@Intel е не...вече ми се ходи на даскало....обичам си компанията там ,а е и интересно
Георги
nickname778
@Intel по-скоро ежедневно
NQKOI
A123
@Intel :D абе и твойта не е лесна явно
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
“Intelligence is the ability to avoid doing work, yet getting the work done.”
Владимир Комаров
Hamaelleon
Спрях се на MB GB 73PVM-S2 LGA 775 с GF7100 (интегрирана), Intel Core 2 Duo E2200 2.4Ghz 800 MHz FSB, 2Gb PQI DDR2 800 MHz, кутийка с 350W захранване
Владимир Комаров
Hamaelleon
Отказах се засега от лаптоп, ще си взема пак desktop машина, и този път ще е Intel, a не АMD (не че имам каквото и да било против последните)
Николай
entwickler
След като се върнахме от море написах един хубав пост за гадния хотел в който бяхме http://www.saintelena.com/2008/07/blog-post.html
Георги Гърдев
GeorgeSG
@nickname778, na Intel-sko PC 6te instaliram
Страница: 45 46 47 48 49

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата