leonartis
С Агата се забавлявахме на пързалката в Mall of Varna, като тя падна 4-5 пъти, а аз само веднъж. Решени сме да повторим кънките в най-скоро време. (Снимка GSM)
hippers
Туко що се връщам от новия Mall. Естествено, не мога да пропусна да разгледам за какво става въпрос. Купих си чанта. Супер яка.