Търсене на постове: Mall

Дацко Маринов
NjoYko
@FeelTheFear еми нали ще правим концерт и искам на сцената на да сложим един такъв трансперант с логото на MyMall.Bg
Дацко Маринов
NjoYko
@9teen8t9 Еми стила е Рок , а организатори сме групата в която свиря + спонсорство от MyMall.BG
Дацко Маринов
NjoYko
новия софтуер на магазините в mymall е страхотен... като прехвърля всички магазини на него може да започва рекламата
Мартин
MARFI
Отивам до mall-a за I-pod, забравих си бял портфейла - FAIL, всъщност знак да не си харча парите за глупости.
Дацко Маринов
NjoYko
@Snooby Над mymall.bg
Иван Савков
sandprince
@Qlamoff дай да го видя тоя mymall.bg
Йордан
Qlamoff
Мдаа имам... след малко се обличам и излизам. Паркетаджиите не са дошли още. Довечера да се надяваме, че ще съм си пред пц-то и ще бачкам по mymall.bg :)
Недев
Snake
@Qlamoff я дай да скивам дизайна за mymall......
Йордан
Qlamoff
@NjoYko ei dacko da znaesh 4e po4nah edin dizain za mymall.bg wij si direktnite...
The Bot
bot23
[ff123] Софийските молове (malls) - предимство (via Маруш "Луци" Денчев) http://tinyurl.com/bfaaj3
Дацко Маринов
NjoYko
@georgimateev еми от 6 месеца някъде се занимавам с php/mysql.. А за някакви проекти.. работя в момента по mymall.bg
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, в пингвините в Mall-а се продава Web.Design на Якоб Нилсен (тъй ли се казваше). Не съм я чел, но до колкото прегледах май беше добра
Георги Матеев
georgimateev
@aftercollabz ami nqmam vreme za tiq neshta po princip, inache nqmam glad za instrumentali ima dosta hora s koito bih rabotil kato skill, alexmall, bat' pesho..
Недев
Snake
@GeorgeSG, как ти пристигна поръчката от mallbg.com? И искаха ли пари за куриер?
Деян Улевинов
freak
@Qlamoff твойта мишка от сайта на mallbg.com ли я поръча или я купи от някой от местните магазини :?
Страница: 13 14 15 16 17

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата