GeorgeSG
Поръчвам мишка и кабели от mallbg.com.. Дано да няма проблеми..
GeorgeSG
Някой пазарувал ли е от mallbg.com? Някакви впечатления?
Manuel
Новата опаковна на Pall Mall ме кефи, точно подобие на американския. Не съм отбелязал, но на старата кутия пак ли пишеше, че са произведени в Германия?
boby
В Плевен вече има истински МОЛ! Да живей Central Mall Pleven!
stankoff
Преди работа минах да щракна "неочаквания" Merc GLK пред Mall Varna... а сега съм в офиса и чакам следващата задачка