Търсене на постове: Sky

fransk Cognac
viktorkoichew
Секретни американски skype доклади с "чат хистори" изтекоха в wikileaks.
fransk Cognac
viktorkoichew
Южна Корея на крачка от изстрелване на ядрени ракети, ако връзката към с skype не бъде възстановена.
Леприкон
ZzZaPyr
Не трябва да позволявам на Skype, facebook, etc. и интернет като цяло да имат такова влияние :D
Plamen Petkov
pacopetkov
За всеки по нещо: Глобален пролем в Skype
http://paco-petkov.blogspot.com/2010/12/skype.html
Snoopy
blacksnoopy
@ZzZaPyr edno23 -> skype
Леприкон
ZzZaPyr
Skype -> edno23
programireviu
http://bezplatniprogrami.com/content/skype
Izabell
bellaa961
оохх ще лягам ;х Дано да не сънувам нещо страшно ,че преди 1 час гледах "Skyline" и беше малко страшничко ;dd Айде лека ! :) Хо,хо Белсс
Вергил Пенков
VPenkov
@Georgieff значи да разбирам, че muTorrent ти е проблемът, а не Skype? Според мен всеки с 2GB+ RAM може да си позволи да отдели 100MB за нещо важно.
semprom
Филма SkyLine е много кух. Само хубави ефекти има... 5/10 според мен. :/
В. Сотиров
sown
SKYLINE, неочакван край. Хареса ми адски много! :)
-=*****=-
mitternacht
Skyline @sown спомена за него, реших да погледна, стори ми се интересен и наистина беше :) Само че го гледай без субтитри иначе ще ти се прище да... @t0m3kk
Димитър
svenxxx
@SkyLand Да, такива ми бяха очакванията, но се радвам, че сме малко, но активни (Или поне така си мисля аз :D)
В. Сотиров
1291494918290937.jpg sown
"Skyline" го има с яко качество! YES! YES! YES! YES! YES! YES! YES! YES! YES! Ще се пукна от кеф! ^^
Иван Савков
sandprince
Гледах "Skyline" - странен филм, ама ми хареса. Най-накрая извънземните ни преебаха :D
Страница: 34 35 36 37 38

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата