Търсене на постове: Sky

BGobyava.com
bgobyava
BG Каталог | Българският каталог за фирми! | SkyTaxi
http://www.bgfirmencatalog.com/index.php?module=firma&action=view&id=1057
Georgieff
Няма да сбъркаш :) @SkyLand
BE PREPARED!
coolpuppy
Writing on the sky LOVE <3 !!!!
mindscrew
Възможно е видео чатът на Skype да бъде интегриран във Facebook | NewTrend.bg http://bit.ly/dL2eld (via @svejo)
Съни
FromTheInside
@SkyLand и аз искам...ма нямам още "смелост"...егати
Plamen Petkov
pacopetkov
@freakylp след като съм го инсталирал, но съм го затворил, после как да го пусна i-skype -а
nacholibre
@freakylp братле, влизам в i-skype.info и никъде не виждам обяснено какво всъщност е i-skype, сериозен пропуск.
Николай
freakylp
Всякакви мнения , коментари и критики относно i-skype са добре дошли :). Благодаря
Николай
freakylp
Очакваме мнения и коментари, ако имате проблем или запитване можете да пишете на [email protected]. Приятен ден на всички!
Николай
freakylp
Най-накрая 2 сериозни проблема бяха отстранени , благодарение на потребителите на i-skype :) Благодаря ви...
Николай
freakylp
@mkBooOO За въпроси и проблеми пишете на [email protected] или на скайп s_niki1987_.
Александър
BlueDragon
@freakylp Skype 4 и WIndows
Николай
freakylp
i-skype е вече онлайн. Предложения и въпроси на имейл [email protected]
Николай
freakylp
@SHARKPENT Има един файл skype check.jar , стартираш го него, Повече инфо на [email protected] ;)
Николай
freakylp
@sown Вижте интрукциите за употреба написани в "Как работи?" бутончето...Някои ако има проблем [email protected]
Страница: 35 36 37 38 39

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата