Търсене на постове: Sky

Николай
freakylp
На път е бетата на i-skype. Остава да се напишат често задаваните въпроси и ще стане достъпна за download :)
-=*****=-
mitternacht
Komu sa dnes nechce variť, nech nevari. Ak si objadnate cez skype dostavate okamzite od nás 20% zľavu. Telle Pizza :D
Martin Angelov
veidar45
Abe hora znaete li nqkukuv dobur gsm messanger sus skype ili pone fb 4at?
Martin Angelov
veidar45
Abe hora znaete li nqkukuv dobur gsm messanger sus skype ili pone fb 4at?
Millita
Millita
@SkyLand НЕДЕЛЯЯЯ!!!
В. Сотиров
sown
Това ще се гледа на 1 000 000 мил. процента! "Skyline"
Съни
FromTheInside
@SkyLand аз като гледам потизивно, те тогава най-много се прецакват. :D
Съни
FromTheInside
@SkyLand Еми аз не съм виновна, че почти никога не става така както аз искам...обикновено съм винаги прецакана...
Съни
FromTheInside
@SkyLand трябва да те взема за личен оптимист. вместо мен да мислиш яки неща, за да не се разочаровам накрая толкова много :D
Съни
FromTheInside
@SkyLand много си оптимистичен :D
Millita
Millita
@SkyLand егати якото! ще умра млада! :D
Millita
Millita
@SkyLand не вярвам в нещо на което да се моля ... излишно е. а за леда - късно е вече :D
LiliyaDianova
дам, все по-често ще забелязваме коледна украса. мен ми харесва, внася празнично настроение :P @SkyLand
LiliyaDianova
в един магазин в центъра вече са украсили за Коледа! така че според мен си е тъкмо навреме :D @SkyLand
Vasil Marvakov
vasservice
Нов софтуер за запис на Skype разговори
http://vasservice-bg.com/нов-софтуер-за-запис-на-skype-разговори/
Страница: 36 37 38 39 40

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата