stylius
Срам! На времето колко съм предупреждавал клиентите, че Kaspersky блокира връзката, а сега колко време се боря, преди да се усетя за руснака!
stankoff
Търся някой разбиращ от jQuery за един проблем... да идва в skype.
venom
az sam v chernekonevo v edna zala, shtoto babkata ne e platila neta v kushti a telefona mi edvam namira obhvat ... ujas shte otkacha i nikoi ne pishe v skype...
t0m3kk
Някой да има решение на проблема?! Получава се при отваряне на приложението в Facebook... Мозила 3.5.3 и Kaspersky Internet Security 7.0.0.125
ReXTaN
Ако има навити хора за paintball от Русе да пиша в skype: silver_xe