Търсене на постове: Sky

drJeckyll
@lam3r4370 Як хак пидгин и скайп :) в 1 - пидгин :) - skype4pidgin?
Вангел Стоев
venom
@Snooby Оправи си линка на skype иконката :) че като цъкнеш и слага отпред %20 :)
Любомир Петров
lpetrov
@mind не е група, а певица .. http://en.wikipedia.org/wiki/Sonique_%28musician%29 .. иначе за нищо :) един я свирише Sky на китара пред НДК и ме подсети днес :)
Любомир Петров
lpetrov
@mind Sky ли ?
Любомир Петров
lpetrov
Sonique - Sky
Георги Костадинов
Forsi
@Sham Skype 4? Аз съм на Win7 и много често не ми го вкарва в трей.
Свилен Попов
svil4ok
@Sham C : Documents and Settings потребител Application Data Skype
Ruslan Trad
Sham
В папката на Skype имам само иконката на програмата...къде са всички други файлове??
yordanoff
@notexist Хахаха, дааааааааааа, определенооооо. Aз в Skype напоследък прекалявам с устите на смайлитата ((((((((:
http://notexist.edno23.com/view/post:344004
Drъnata
Dr1nata
Skype статус: "Таралежът е птица упорита... без да го ритнеш не излита!"
Иво Станков
stankoff
@man0l skype :)
1252425359231497.jpg drJeckyll
а някои го предпочитат (skype) ... но защо ли?<Jeckyll.NET>
Denis Zhekov
Snooby
Влезна ли в Skype всичко отива по дяволите. Днес няма да влизам в скайп преди 20:00, за да свърша повече работа.
Ruslan Trad
Sham
Оф полудявам, пак се не появява иконката на Skype в таскбара! Какво му става?
Иван Савков
sandprince
@simsy zvychi skychno :D
Страница: 78 79 80 81 82

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата