Търсене на постове: Sky

Our
Ourz
Preinstaliram tuka edno pc ... :S To momicheto ne si znae pasa za skype ... ne znae kyv browser polzva ... ne znae winamp polzva li :D Mnogo me kefyat taka ..xD
1252345613299564.jpg ismail
Торент - skype for GSM http://is.gd/2ZRoj (чрез @svejo)
http://is.gd/2ZRom
Peter Nikolow
bgdn
Virustotal използват Kaspersky 7, а последната е 9!
Ruslan Trad
Sham
По Sky News дават за българите удавили се в Охридското езеро
terababy
terababy
iPhone下skype升级后不能用的,只需删除它的中文语言包就OK了。
meho
Вече с нов skype след проблема: http://meho.edno23.com/view/post:336053
Какво мислиш?
kakvomislish
Отговор номер 1000: "1. В skype има също спам. 2. Новите технологии в ICQ са много по-напред от глупавия skype. 3. Това, че не можете да използвате ICQ, в..."
http://kakvomislish.com/za-icq-dali-skype-go-ubi.htm#comment-1054
Snoopy
blacksnoopy
Ъпдейтнах Skype
rups
I wonder how, I wonder why yesterday you told me 'bout the blue blue sky and all that I can see is just a yellow lemon-tree!
Иво Станков
stankoff
@man0l skype :)
Преслав Панайотов
pisio
@R3sp3k7 online ли си в skype ?
Какво мислиш?
1252103697524173.png kakvomislish
Какво мислиш за ICQ? Дали Skype го уби?
http://kakvomislish.com/za-icq-dali-skype-go-ubi.htm
Какво мислиш?
kakvomislish
Отговор 900 е на eyeless: Евала на пича дето го измислил… и без тва наще пари за ваучер не ми дават… поне по Skype се свързвам с приятелите ми… ама според мен..
http://kakvomislish.com/za-skype.htm
Георги Динков
gogata2427
Q , vze 4e stana :D i skype i opera pri tva na walkman , tva trqbva da se vidi :D
Еми Окснитси
dandelion
Проглушиха ми ушите днес да ми говорят за фалиралата sky europe. А уж знаехме, че ще фалира от няколко месеца. Пф днес не се кефя, че уча туризъм.
Страница: 79 80 81 82 83

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата