Търсене на постове: Sky

Стилян
MvPvg
Skype продаден за $1,9 млрд.
Белкин
ReXTaN
Skype Sold in $2.75 Billion Deal
http://tr.im/xDYg
yordanoff
Инсталирах PC и за баща ми. Можем да направим една Skype конференция с брат ми... Geeky, spooky... crazy :X
The Bot
bot23
[bgblogs] Нова версия на Skype за Linux - версия 2.1 (бета) http://tinyurl.com/myqw28
Бахар Мустафа
axeny
" Абе то тоя рамазан е проста работа - постиш от 05:00 до 19:30 и после от 19:30 до 05:00 плюскаш кат невидял" - цитат от Skype :D
Огнян
kregma
Днес се опитвам да организирам едно пътешествие и срещам интересни претенций по пътя :> Освен това е любопитно колко активни са хората в Skype в работен ден :>
Denis Zhekov
Snooby
@miStalE защо не ми отговаряш в Skype?
Алекс
alex95
skype 2.1.0.47 beta ми е малко странен за сега, но ще му свикна :) Винаги съм така с новите версии на нещата
Николай Цончев
720N43V
[music] I lift my lips from kissing you to kiss the sky cloud soft and blue and slow the sun melts down into your golden words for me[/music]
Вангел Стоев
venom
И най-интересното е, че ако непиша първи на някой по skype, никой няма да ми пише.... ебаси филма смотан ...
Блага Иванова
Blaga
От как ми пуснаха Нет-а, блокирам мераклии в Skype, край нямат. :D :D :D
Стилиян Стефанов
stylius
@Silvina Банер на блога за определена сума месечно + премии за писане на статии. Пиши на Skype-а: sirstiliyan за да ти дам повече инфо.
Стилиян Стефанов
stylius
@Rx-Ende Банер на блога за определена сума месечно + премии за писане на статии. Пиши на Skype-а: sirstiliyan за да ти дам повече инфо.
yordanoff
В момента съм под Windows XP и сложих Skype 4x - пак казвам, най-голямата дивотия която съм виждал. Ужасен интерфейс! Жалка работа направо :)
LLL
suny
tykmo se registrirah i v momenta sky4aq...
Страница: 80 81 82 83 84

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата