Търсене на постове: Sky

Our
Ourz
@miStalE Dakota Skye гледах. Приятелката й Бет приличаше .. Те линк xD
http://www.imdb.com/media/rm1768327168/nm2465615
Вангел Стоев
venom
@gogata2427 аз слагам тия програми + едно Nero 6 и skype и нямам никакви проблеми вече към 2 години.Нито съм преинсталирал нито съм слагал нова боза на моя комп
Еми Окснитси
dandelion
Абе да питам. Колко индийци/пакистанци/турци ви търсят дневно по скайп като не сте на skypeme статус. Че малко се узадачавам вече.
Иво Станков
stankoff
Гледах Dakota Skye (2008). Готино филмче с малко размисли за живота.
Георги Динков
gogata2427
@Velinsky Бъркаш :D
Георги Динков
gogata2427
@Velinsky От сървърът , на който е сайта ;)
Георги Динков
gogata2427
@Velinsky То тоя не може да пее , има само 2-5 хуави песни другото е боклук ...
Георги Динков
gogata2427
@Velinsky Скоро и т'фа ше имам в наличност.. :D Сега ме мързи..
Георги Динков
gogata2427
@Velinsky Ето го : http://mptri.hopto.org/playsong.php?id=275 :D
Георги Динков
gogata2427
@Velinsky Така де , наздраве , само дет' съм омотал линка :D
Георги Цветанов
t0m3kk
@Velinsky ау е т'фа е благата работа... една изстудена ракийка, салатката... да се опънеш, цъкаш си нещо из нета и задоволяваш нуждата си от почивка... Евала!
Георги Цветанов
t0m3kk
@Velinsky ще я намеря, винаги успявам :) А сега ще се отдам изцяло на любимата си студена, изпотена и газирана биричка :)
Георги Цветанов
t0m3kk
@Velinsky наздраве!
yordanoff
Flood в Skype: рекорда ми е 5 съобщения в една секунда! :D
Ruslan Trad
Sham
@Velinsky ами върви перфектно бих казал :)
Страница: 82 83 84 85 86

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата