@gogata2427 аз слагам тия програми + едно Nero 6 и skype и нямам никакви проблеми вече към 2 години.Нито съм преинсталирал нито съм слагал нова боза на моя комп
@Velinsky ау е т'фа е благата работа... една изстудена ракийка, салатката... да се опънеш, цъкаш си нещо из нета и задоволяваш нуждата си от почивка... Евала!