Търсене на постове: Sky

Петър Петров
petersvp
@FeelTheFear За @Forsi не знам, знам само че МЕН Седмицата НЕ МЕ ебна и всичките ми програми, дори Chrome и skype 3.8 си бачкат перфектно :)
Георги Костадинов
Forsi
А най-глупавото е че Chrome не бачка под 7-цата,нищо ще използвам Safari :D,ох и трябва да инсталирам Skype 4,защото явно Skype 3.8 не бачка.
Радослав
1238013606234548.png Soul4o
OMG... получил съм 30.000 файла по Skype !?!?!?!
Snoopy
blacksnoopy
Трябва ми някакъв малък линукс Live CD за интернет и skype
The Bot
bot23
[ff123] Специално за Деня на Земята (via .The Sky is the limit.) http://tinyurl.com/deapbd
Вангел Стоев
venom
@n3mo виж това за skype :Д
https://imo.im/
The Bot
bot23
[ff123] Viva La Vida (Live for Life) (via .The Sky is the limit.) http://tinyurl.com/c849pc
Иво Станков
stankoff
Играя на асоциации с приятели през групов чат в Skype :D :D :D
Angelo
What next? The sky will fall on my head?
Георги Костадинов
Forsi
@petersvp Пиши ми по Skype!!! :D
Иван Савков
sandprince
чакай го пробвам тоя skype 4
Петър Петров
petersvp
@aleksoft Имах преднид САМО покер ли играеш или и други неща? BTW i am open for everyone: skype:petersvp :]
Петър Петров
petersvp
@JoKs skype:petersvp [след 20.00!]
Деян Улевинов
freak
@ZzZaPyr пиши ми по skype :)
The Bot
bot23
[ff123] В случай на вампири... (via .The Sky is the limit.) http://tinyurl.com/dzr8rt
Страница: 92 93 94 95 96

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата