Snooby
Skype loging in... = още един похабен ден
Angelo
Слушам ETN.FM - Paul Vinitsky - Trance Dance Show
hope
Отново преразгледах списъците си в skype и ICQ. Твърде дълги и ненужни. Истинските хора са все по-малко.
Snooby
Много обичам докато си пиша с някой в skype изведнъж да изчезне (sun) обожавам го това, давайте само така!
aftercollabz
Някой използва ли Skype Mobile?
cthulhu
You could have a steam train If youd just lay down your tracks You could have an aeroplane flying If you bring your blue sky back