Търсене на постове: emoss

В. Сотиров
sown
@emoss абе човек мен си ме радва.. може повечето да не му се кефят, но мен м' боли фара за тях.. дето се вика ;)
В. Сотиров
sown
@emoss @mudisoft мене само коментарите ме дразнят в блогспот, и винаги се намира по някой бъг.. но като цяло на мен ми харесва :)
mudisoft
@emoss blogspot sux. добро е само за SEO
В. Сотиров
sown
@emoss има , има.. :) надявам се , скоро да не сменям моята ,че ми писна /да ми писва от теми/ :D ..ще гледам да се задържа повечко на тази сега..
В. Сотиров
sown
@emoss аз съм пре-доволен! :)
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@emoss пише нешо за октомври :?
Иван Савков
sandprince
@emoss мне просто искам да се науча да работя със cinema 4d
Иван Савков
sandprince
@emoss тва е мое дело бре :D правя динозавърче в cinema 4d и ме тормози че на места не се получава както искам.
Millita
Millita
@emoss е аз тези всекидневните не ги броя :д това беше по-специално :Д:Д
Белкин
ReXTaN
@emoss има доста работа да се върши и така или иначе ще се става в 4:45 сутринта :)
Наси
nveselinov
@emoss Ето дал съм ти ТОЧНО това кое ти трябва. ;) Пускаш и си вършиш работата :)
Белкин
ReXTaN
@emoss Не! Не е възможно ...
Белкин
ReXTaN
@emoss Да, просто даваш на Run, без да се инсталирва програмата може да я пуснеш :)
Наси
nveselinov
@emoss Да аз имам, която си я ползвам и бачка перфектно! И не се лицензира, само пускаш и ползваш. http://dox.bg/files/dw?a=d36cd69507
Наси
nveselinov
@sandprince @emoss да аз новия дизайн, го видях и коднат. :) Говорих и със Тони(собственика му). Може и да си помисля.НоАкоНеЕдизайна...другото набързо ще го на
Страница: 4 5 6 7 8

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата