Търсене на постове: emoss

Иван Савков
sandprince
@nveselinov @emoss ей го нвояи дизайн, може да го скивните тука
http://fc08.deviantart.net/fs50/f/2009/329/c/f/Imot4e_net___redesign_....jpg
Иван Савков
sandprince
@nveselinov @emoss продава се да, има и нов дизайн, продава се с него ;)
Наси
nveselinov
@emoss @svetoslav Мерси :) наистина полезна добавка. ;) Вече има толко плъгини, за chrome без изключение спрямо firefox. Дори и всики тулчета за уеб девелопмент
Георги Динков
gogata2427
И мен повечето ме кефят,има най-много 5-6,които да ми изглеждат заспали.. @emoss
Георги Динков
gogata2427
Малей,да видиш как съм си играл да качвам на 2-3 места по отделно на майка и татко такива песнички.. :D @emoss
Георги Банков
federer11
@emoss, блаагодаря :)
fransk Cognac
viktorkoichew
@emoss Благодаря, ше те рисувам безплатно след 15 години ;D
fransk Cognac
viktorkoichew
@emoss е, прилича на Човек :D Искам да стигна ниво, където няма да личи че е рисунка.. Но съм така несериозен и непостоянен. Но пък обещах! :D
Георги Банков
federer11
@emoss, по информационни технологии
semprom
ари, ти първи :d @emoss
Иван Савков
sandprince
@emoss тая реклама, смятай колко $ е струвала..
Анелия
Anellya
@emoss Тамън утре съм почивка и ще можем да пием до по-късно!
Анелия
Anellya
@emoss и не разбрах. мезе имаме ли или то е от мен, тъй като основното е от теб?
Анелия
Anellya
@emoss НО "консумирайте с удоволствие и мярка"!
Анелия
Anellya
@emoss Хммм, с каквото дойде. Важното е пиене да има!
Страница: 5 6 7 8 9

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата