Дават ми да преинсталирам машината и да инсталирам навигацията, но никой не ми дава драйвърите и софтуера за навигацията... само GPS приемника... #fail
Още ме търсят от ЕКОНТ. Не знам защо и как, но номера ми е даден като системен администратор. Преди ме търсеха много често, сега по-рядко.. но се случва. #fail
Петък 25 фебруари в 9 часа на кривото под НДК едно23 среща за Надето Който има време и иска да се прежали да драсне едно коментарче, че да знам бройката
Ми защото хората някой хора не разбират, че го правя просто за забавление и без никви комерсиални или квито и да било цели итн .. имам доста подкрепа, ама
То всички в цялата снимка е Fail бахти
Mar 05 2011, 17:56Блякс!
Mar 05 2011, 18:00