podmatrix
Това е най-яко развилия се дизайн на сайт EVER! Чак ме е яд, че едно време си блъках главата от моя (линка долу) до ТОВА (http://kotva-bg.com/) Are u kidding me
http://podmatrix.deviantart.com/art/Hotel-Kotva-110402118
mudisoft
днес ни беше първото барбекю за годината. в ASDA викат, че продават дървени шишчета само през лятото. store fail
Да, но често синхронизацията несъвпада и се получават гафове
Feb 16 2011, 16:13но не знаеш как се почуствах аз, като го направи младо момиче седнало до мене в тролея #fail
Feb 16 2011, 16:14oooooooooooh snap!
Feb 16 2011, 16:15не че я чух, но се усети
Feb 16 2011, 16:18