Търсене на постове: novo

Soundflame
SoundFlame
pf novoto studio e ludnica skoro shte kacha snimki
koncertdirecttion
ylian
http://svejo.net/home/link_summary/399886-ESM...?feature=5
Мирослав Петров
miro91
neshto novo da ima
shenkov
http://socio.blog.bg/politika/2009/09/14/novo...p-r.397483
Angelo
@rups kakvo novo pokrai teb?
Георги Гърдев
GeorgeSG
Patuvam za Turnovo. Sega sme v Biala :)
Георги Костадинов
Forsi
@lam3r4370 Много добри! :) (Lenovo S10)
Иван Савков
sandprince
@pesho az go ucha zaradi flash-a i dokumenta koito shte polucha, nishto novo ne mi kazvat :D
patblansh
uhuu, пристигна Новото малко сладко Lenovo - беличко, сладичко и прилича на тетеадка, бих си взела едно такова за лекции, жалко че завършвам :( 390$ само!
The Bot
bot23
[ff123] I dale4 edin ot drug, v tyrsene na drugi hora .... i zapo4vat otnovo .. Dve syrca. Dve istorii http://tinyurl.com/kmqwqd
The Bot
bot23
[ff123] Lenovo S12 с NVIDIA ION http://tinyurl.com/kuxc6f
Стефан Митев
Rx-Ende
Veliko Turnovo :)
---------
NetCutter
Ей такъв симпатяга мисля да си взимам... Lenovo ThinkPad R500
http://laptop.bg/#/details/LENOVO/4/2364
Симона
simsy
@svil4ok от съвсем скоро съм с Lenovo, но съм много доволна и ти го препоръчвам :)
Свилен Попов
svil4ok
@pisio не познавам човек, който да има lenovo и да ми каже мнение, но на този ми харесаха параметрите. Като се върна от морето ще потърся повечко :)
Страница: 9 10 11 12 13

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата