Търсене на постове: novo

Марин
kanew
оха, охаа, утре ме очаква един Lenovo S10
The Bot
bot23
[bgblogs] Lenovo ThinkPad SL500 http://tinyurl.com/mxyzyv
Александър
aftercollabz
Na kafence sym v Tyrnovo city. :)
The Bot
bot23
[ff123] Lenovo S12 http://tinyurl.com/nt7lw6
Angelo
@rups haresva mi, prosto iskam neshto novo
rups
ehhhaa, otnovo postignah startirane na windows za okolo 5 mins :) mnooogo sym dobra ^^
Богомил "Бого" Шопов
bogo
@man0l http://tarnovo.wordpress.com/
idiotbg
@Nick купи си lenovo :) има дупки на клавиатурата да ти отвежда кафето под лапа
ameli
pred ob6tinata s bibcho lovim wifi s novoto mi eeepc .] 6tasliva sym
Леприкон
ZzZaPyr
Искам Lenovo Thinkpad :( Желаещ да ми подари? ;D
Александър
aftercollabz
Dobro utro ot marshrutkata yambol-veliko tyrnovo. ;)
Любомир Петров
lpetrov
listening to: bate sasho ft. satanas - novoto uchilishte - (bgrap video @ vbox7) http://smali.me/cH
Мариян
MKaragyozov
В ръце държа априлския брой на сп. "Ново време" http://novovreme.com/
Георги Костадинов
Forsi
Почвам тестове на фийбрик под lenovo s10 :)
Георги Костадинов
Forsi
Най-накрая се освободи Lenovo-то да го тествам :)
Страница: 11 12 13 14 15

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата