Търсене на постове: novo

Свилен Попов
svil4ok
@pisio в момента там гледам. Привърженик съм на Apple, но по нататък ще си купувам мак-че ;) сега разглеждам Lenovo Thinkpad SL500
http://laptop.bg/#/details/LENOVO/4/2376
Стефан Митев
Rx-Ende
Avtogara Turnovo :)
Snoopy
blacksnoopy
Днес пристигнаха у нас едно Lenovo и една Razer мишка и още не съм ги отворил
Ruslan Trad
Sham
http://svejo.net/home/link_summary/346181-Otn...?feature=6
Snoopy
blacksnoopy
Лаптопи, пазарен дял: HP – 22% Acer – 18.5% Dell – 13.2% Toshiba – 9.4% Lenovo - 8.4%
Симона
simsy
Е, това беше - вече имам Lenovo S10e с активиран Windows 7 и 2 GB RAM :)
Симона
simsy
Е, вече всичко е наред, инсталирах Windows 7 на Lenovo-то и съм много доволна :)
Симона
simsy
Е, честито ми лаптопче :D Lenovo Ideapad s10e :)
Peter Nikolow
bgdn
@Sham Lenovo = IBM
Ruslan Trad
Sham
@bgdn Lenovo? Останал съм с добри впечатления от него, @patblansh има такъв, тя най-добре може да каже всъщност
Peter Nikolow
bgdn
@simsy http://s10lenovo.com/ - абе направо си върви и чети
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
grandma proof - lenovo :D
Стефан Митев
Rx-Ende
Aide vzehme novo PC na Yani ot @ByteTV :)
Георги Костадинов
Forsi
@ReXTaN @Asus @lenovo ;)
Вангел Стоев
venom
@aviatrix на Lenovo IdeaPad s10 го инсталнах за 1 час и 40мин. г/д :)
Страница: 10 11 12 13 14

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата