Търсене на постове: web дизайнер

Владимир Комаров
Hamaelleon
@blacksnoopy : а, ок, начи нямаш забележки към слайдера.. пък за дизайнерската част, сори, дал съм най-доброто от себе си, но не съм дизайнер ;)
Емил Станчев
Emyto
@Nick, обещай, че ти няма да станеш дизайнер! @pesho, добро дошъл при светлата част на силата ;).
Светозар Георгиев
voic4e
@ablazed Здравей! :) Дизайнът не е лош, но мисля, че малко повече уникалност няма да му навреди :) Дизайнер ли си или програмист?
Snoopy
1231346512771162.png blacksnoopy
Това е от лятото на 2006, когато съм се опитвал да бъда дизайнер :D
Йоана Николова
ladyjoana
@GeorgeSG чак пък талант.... важното е да имаш идея и да знаеш как да я реализираш със средствата, с които разполагаш.. един млад дизайнер ми го беше казал :)
BuKToP
@svejo, както и да е... няма втори дизайнер като него! Евгорд, весело посрещане на новата 2009! ;)
Дацко Маринов
NjoYko
Хмм правя се на дизайнер, но винаги съм мразил да правя дизайни..
Петър Илиев
pesho
Явно в Google е попаднал някой дизайнер. След освежения интефейс на Gmail сега виждам, че и Reader-а изглежда доста по-спретнат. Забелязвам еволюция няква...
Никола Павлов
Nick
Освен като програмист, напоследък се изживявам като секретарка, графичен дизайнер, сисадмин, счетоводителка, а днес бях и заварчик. Не съм ли мултифункционален!
Иво Станков
stankoff
Търся добър уеб дизайнер (от Варна и/или freelancer). Да пише на директно
Иво Станков
stankoff
Иначе търсим уеб дизайнер от Варна за работа в офис. Дизайнерките са с предимство :P
Владимир Комаров
Hamaelleon
абеее, забравих да ви питам.. аз нъл не съм дизайнер.. долу горе свежо ли е сайтчето, изглежда ли прилично?
Бахар Мустафа
axeny
Трябва ми дизайнер и то доста спешно :).
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Направих се на дизайнер. Пак не съм на упражнения.
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Мисля да се маскирам като дизайнер утре :)
Страница: 24 25 26 27 28

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата