@axeny : аха, ясно.. е аз видях някакви вицове там, пък и виж какъв е линка; дизайна не мога да коментирам, защото не съм дизайнер, а колкото до функционалностт
Едно време в bgdev беше станал такъв спор и аз и Memorex щяхме да си правим батъл дали аз съм по-добър дизайнер отколкото той - програмист. Не помня кво стана.
Батков ме ядоса и реших да се правя на дизайнер! И....вижте какво измъдрих до сега(не без външна помощ де)! Остава само подходящи цветове и всичко останало