Търсене на постове: web дизайнер

Владимир Комаров
Hamaelleon
@axeny : аха, ясно.. е аз видях някакви вицове там, пък и виж какъв е линка; дизайна не мога да коментирам, защото не съм дизайнер, а колкото до функционалностт
Никола Павлов
Nick
Едно време в bgdev беше станал такъв спор и аз и Memorex щяхме да си правим батъл дали аз съм по-добър дизайнер отколкото той - програмист. Не помня кво стана.
Петър Илиев
pesho
Аз съм по-добър програмист отколкото @Nick е дизайнер!... значи смятай за кво става въпрос, и един админ панел не може да направи като хората...
Никола Павлов
Nick
Не е истина кви обяви за работа може да срещне човек: "Офис Системен Администратор (Уеб дизайнер)" wtf?!? :D
---------
1222977979670058.jpg NetCutter
Батков ме ядоса и реших да се правя на дизайнер! И....вижте какво измъдрих до сега(не без външна помощ де)! Остава само подходящи цветове и всичко останало :D
---------
NetCutter
След 512-и опит, за пореден път се убеждавам, че не ставам за дизайнер. Ще се продължава с опитите :D
Йордан
Qlamoff
@h4ckY това е добре :) ехх спомени... Ти да се наричаш дизайнер и да се пишеш Bigass... xax :D
Бахар Мустафа
axeny
@Qlamoff ти като дизайнер какво мислиш за аватара ми
Йордан
Qlamoff
@GeorgeSG ти си по-добър програмист от колото дизайнер така ли?
Георги Гърдев
GeorgeSG
@Snake, хехех :) Не го приемай толкова насериозно :D Всъщност мене не ме приемай толкоз на сериозно :D не съм добър дизайнер
Ивелин Георгиев
h4ckY
@Snake Честит рожден ден! желая ти да станеш много добър Уеб/Графичен Дизайнер, и да правиш дизайни на промоционална цена :) всичко най-хубаво ти желая :)
Ивелин Георгиев
h4ckY
Егати когато ти трябва някой дизайнер никаде ги няма... :(
---------
NetCutter
Сега за пореден път започвам да се правя на дизайнер. И ако веднъж се получи нещо сполучливо ще си е цяло събитие :D
Мишо
muiiio
Абееее, защо thickbox плъгинът ми за Wordpress не ще да работи със странички, а само с картинки? Тъпоооо! Трябва ми уеб-девелопер/дизайнер, хелп ми!
Йордан
Qlamoff
@h4ckY лошо... то и мен малко хора ме имат за дизайнер... ама нали си вадя кинти... през патката ми е кво говорят :]
Страница: 25 26 27 28 29

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата